Ресторан "Брізоль"

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
12:00 - 03:00
Зараз відкрито

Чудове проведення часу в ресторані міста Чернівці «Бріzоль» подарує вам гарантовані позитивні емоції та приємні враження!

Адже "Брізоль" - ресторан, де працівники зроблять все для того, щоб гості відчували себе комфортно, насолоджуючись відмінною смачною їжею і вишуканою атмосферою. У ресторані Брізоль два зали: нижній для 150 гостей та верхній для 300 гостей. Також бар на 50-60 осіб, затишна літня тераса з ландшафтним дизайном. Тераса на другому поверсі розрахована на 30 осіб. Два літні майданчики на 30 і 80 осіб. У теплу пору року на вулиці працює дитячий майданчик. Взимку і в погану погоду, для дітей влаштовують зону за ширмою в приміщенні.

Ресторан "Брізоль", фото-1

Ресторан "Брізоль" пропонує гостям європейську класику в меню, а також авторську кухню, в якій шеф-кухар створює корисні, смачні страви. Кухня європейська та українська. Жива музика тільки під замовлення.

Окрім того, наші гості приходять смачно повечеряти чи пообідати, долучитися до атмосфери невимушеного та чарівного відпочинку. Ми виправдовуємо свою репутацію вишуканого модного ресторану.

Завітайте до ресторану «Бріzоль», адже тільки в нас ви окрім смачного обіду отримаєте гарантоване естетичне задоволення!