Вибір місця для весілля - один з основних моментів підготовки для весілля. Провести дане торжество можна в найрізноманітніших місцях: на природі, вдома, на дачі, на теплоході, в банкетному залі будь-якого підприємства або навіть замку. Однак, найпоширенішим варіантом, внаслідок своєї зручності, вважається ресторан.

При виборі відповідного закладу не варто поспішати. Набравшись сил, терпіння і почавши займатися пошуком за 2-3 місяці до торжества (або навіть раніше, якщо весілля намічене на літо-початок осені), Вам обов'язково вдасться підібрати найкращий варіант.

Ознайомлення з місцем для весілля потрібно починати з розгляду фотографій і відгуків, які можна знайти як в інтернеті, так і у знайомих і друзів. Звернути увагу варто на його територіальне знаходження, так як молодята можуть бажати провести своє свято: виключно за містом, у водойми, в центрі міста, в парковій зоні, тощо.

Весільний банкет Чернівці

Далі необхідно вивчити наступні моменти щодо обраних з перших вражень ресторанів:

Наявність парковки. Досить часто гості з'їжджаються на своїх машинах, тому для них важлива наявність гарної парковки безпосередньо біля ресторану або поблизу. В іншому випадку доведеться знайти альтернативні варіанти розміщення транспорту.

Кількість гостей в співвідношенні з місткістю залу. Тут важливо звернути увагу на наступний момент: всі гості повинні не тільки комфортно розміститися за святковими столами, а й мати можливість потанцювати, взяти участь у весільних розвагах. Залежно від кількості запрошених можна зняти ресторан цілком або віддати перевагу оренду окремого місткого залу. Якщо було вирішено зняти ресторан цілком, часто відмінним рішенням стає невеликий затишний заклад, в якому на час проведення весілля будуть закриті двері для сторонніх відвідувачів. Великі ресторани, як правило, мають кілька банкетних залів, один з яких може підійти для проведення застілля, а інший - для танців, ігор, розваг.

Відповідність ресторану стилю весілля. Основний стиль ресторану повинен відповідати обраній концепції весілля, наприклад, торжеству в європейському стилі не дуже підходить ресторанчик в українському стилі, незважаючи на приємні ціни, смачну кухню і доброзичливість адміністратора. Якщо Ви плануєте виїзну реєстрацію шлюбу, то слід обов'язково враховувати і цей момент при виборі ресторану. Для виїзних реєстрацій дуже добре підійдуть ресторани або ж ресторани зі своїм внутрішнім двором. Також враховуйте сезон весілля, оскільки літнє одруження можна відмінно провести в ресторані або з терасою, або розташованим у водойми. У зимовий же період наявність тераси, двору, водойми можуть мати значення не так часто як влітку, а лише при відповідних стилях весільного торжества.

Вибір закладу відповідно до пропонованої кухні. Важливим критерієм є кухня і пропонований в меню набір страв. Вибір кухні: класична українська, італійська, китайська та ін. Залежить від особистих переваг, а також часу проведення і стилю весілля. Наприклад, гуляння, проведене на Масляну у відповідному стилі, не дуже поєднується з китайською кухнею. Необхідно також звернути увагу на вартість майбутнього бенкету на одного гостя. З'ясувати ціни не складно, оскільки кожне кафе або ресторан мають сформоване меню з інформацією про страви і середньої ціни на одного гостя.

Ресторан Брізоль у Чернівцях

Крім того, щоб уникнути неприємних сюрпризів, варто заздалегідь з'ясувати:

  • Чи включена орендна плата за зал в зазначену вартість весільного банкету;
  • Якою може бути мінімальна сума замовлення, щоб заклад був закритий для сторонніх;
  • Що не входить у вартість обслуговування;
  • Уточнити різноманітність страв;

Для проведення весілля у Чернівцях звертайтеся в ресторан "Брізоль" у Чернівцях - ми вас проконсультуємо та підберемо найкращий варіант для святкування!